CHARLESTON volně stojící vana 188x83x69cm, nohy bronz, černá/bílá
Kód: 72960



Související produkty
CHARLESTON vanová souprava pro vnější instalaci je perfektní volbou pro každého, kdo hledá něco elegantního a zároveň praktického pro svou koupelnu. Tato souprava obsahuje nejen...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Stylová nástěnná vanová baterie ANTEA v bronzovém provedení z retro série nabízí vintage design vhodný pro klasické i elegantní koupelny. Kompletní sada je vyrobena z odolného...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé, niklu a zlaté
CUBEMIX vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat je moderní a funkcí nabitá baterie pro vaši koupelnu. S jejím elegantním designem a matnou černou barvou bude skvělým...
ULTRAMIX vanová baterie s připojením do podlahy, zlato mat je ideální volbou pro každou koupelnu. Její moderní design v kombinaci se zlatým matovým povrchem způsobí, že se stane...
CETO vanová baterie do podlahy v chromovém provedení je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato elegantní baterie s moderním designem je vyrobena z kvalitního chromu, který...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Volně stojící vany Polysan v retro stylu jsou určeny pro všechny, kteří se rádi vrací do minulosti. Pohodlné tvary van - to je koupel prověřená generacemi. Vany jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu o tloušťce 10-40 mm. Dodávají se s podpěrnými nohami ve třech barevných variantách - chrom, bronz nebo bílá.
Upozornění: K vaně je nutno použít speciální přepadovou soupravu.
Barevné provedení: vnitřní strana bílá, vnější strana černá (RAL 9005)
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 51.72 kg |
| EAN: | 8590729081135 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá-černá/nohy bronz |
| Délka: | 1880 mm |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Gelcoat |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 188x83x69 cm |
| Šířka: | 830 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 690 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana VICA NEW, která je určena pro instalaci k průběžné zdi ve třech praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design. Vana je...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve třech praktických rozměrech, vana má...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve třech praktických rozměrech, vana má...
Asymetrická volně stojící vana GIULIANA s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci do prostoru v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
