COLORADO držák ručníků 450mm, chrom
Kód: 692145



Související produkty
TONDI-E elektrické otopné těleso je nejnovějším přírůstkem do naší široké nabídky vytápěcích zařízení. Jeho rovné provedení a šířka 450 mm ho činí ideálním řešením pro menší...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrické topení ORBIT-E s výkonem 600 W a rozměry 600x1320 mm patří mezi moderní elektrická otopná tělesa s atraktivním oblým tvarem. Bílý povrch působí čistě a elegantně,...
Získejte příjemné teplo a moderní design s naším novým elektrickým otopným tělesem TONDI-E. Toto rovné otopné těleso o rozměrech 600x1330 mm s výkonem 600 W vám zajistí...
DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem (rozměry 122x1700 mm) nabízí výkon 45 W a elegantní chromový design. Díky integrovanému časovači můžete snadno nastavit dobu sušení...
Snažíte se najít spolehlivý a účinný sušák na ručníky? ELZOR elektrický sušák ručníků s výkonem 60 W a rozměry 500x470 mm je tím pravým řešením! S elegantním černým matovým...
PAPINADO elektrický sušák ručníků je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Tento moderní sušák v maticově černé barvě má rozměry 263x1200 mm a výkon 85W. Jeho elegantní design a...
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8003341282571 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 452 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 452x42x77 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Inspirována krásou Pyrenejí
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
