CONCEPT stojánková senzorová baterie s dávkovačem mýdla a osoušečem rukou, chrom
Kód: 01901.B



Související produkty
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem! S elegantní pákovou baterií a lesklým chromem přináší BARON nejen moderní design, ale i maximální pohodlí. Snadná instalace,...
Otevřete dveře do světa luxusu a elegance s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. Tyto posuvné dveře o šířce 1300 mm spojují prvotřídní design s excelentní funkcionalitou. Vysoce...
Pozvedněte styl své koupelny s designovým LED zrcadlem Noir 120x60 cm. Elegantní černý matný rám v industriálním stylu tvoří perfektní pár s našimi černými umyvadlovými...
Vyzdobte svou koupelnu jedinečným kouskem - RETRO keramickým umyvadlem v elegantní bílé barvě. Toto umyvadlo o rozměrech 56x46,5cm se skvěle hodí do každého stylu koupelny - od...
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze je ideální volbou pro vaši koupelnu. Jeho moderní design a kvalitní provedení vás okouzlí na první...
Chcete si pořídit moderní a praktické nábytkové umyvadlo pro svou koupelnu? Pak je pro vás ideální volbou CERSANIT - Nábytkové umyvadlo INVERTO 100 K671-007. Toto umyvadlo...
Detailní popis produktu
Způsob ovládání: CONCEPT - Laser sensor
Filtr: HEPA filtr 06029.CPT, výměna každé 3 měsíce, cca 40.000 použití
AIRSPEED: 300 km/hod
Napájení: 220-240V, 50-60 Hz
Třída ochrany: CLASS II
Stupeň krytí: IP34
Příkon: 1200 W
Jmenovitý proud: 5,3 A
Teplota vzduchu: 20 °C
Doba osoušení: 14-15 s
Úroveň hluku: 65 dBA
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 8435368899386 |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Druh ovládání: | Elektronické |
| Hloubka: | 263 mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Materiál: | Hliník |
| Ostatní: | Bezdotykové ovládání |
| Průtok (3 bar): | 1.89 l/min |
| Šířka: | 230 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 188 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Vyzkoušejte nový způsob mytí rukou s naší ULTRATAP dvouprvkovou stojánkovou umyvadlovou baterií v elegantní černé matové barvě. Vysoká kvalita materiálů a precizní provedení...
Využijte nabídky našeho nejnovějšího produktu - SOLARIS stojánkového umyvadlového baterie v luxusním designu v kombinaci chromu a černé matové barvy. Tato kvalitní baterie je...
CERSANIT - Stojánková vysoká umyvadlová baterie INVERTO v zlatém provedení je ideálním doplňkem pro luxusní koupelnu. Díky svému modernímu designu a kvalitnímu provedení zóny...
Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou 2v1 Dlouholetý bestseller v bateriích, který má na výběr bezpočet variací
Stojánková umyvadlová baterie ASPIRA II chrom s výškou 177 mm představuje moderní design v hranatém tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší...
Vysoká stojánková umyvadlová baterie DECCO I zlatá broušená barva s výškou 317 mm představuje moderní design v zaobleném tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní...
Novinka pro milovníky moderního a stylového designu! Představujeme Vám ULTRASAN tříprvkovou stojánkovou umyvadlovou baterii v elegantní kombinaci černé matné a zlaté matové...
SOLARIS je moderní stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, která přinese do vaší koupelny nejen praktické využití, ale také elegantní design. Tato chromovaná baterie je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
