CROSS zrcadlo v dřevěném rámu 60x80cm, buk
Kód: CR311



Související produkty
Detailní popis produktu
Pokud zvolíte klasický design s umírněnými tvary a přitom s výraznou linkou návrháře a doplníte ho přírodními materiály, dostanete řadu nádherného nábytku CROSS. Masivní bukové nebo smrkové dřevo mu dodává punc decentního luxusu. Prosklení čelních ploch tak pouze dotváří celkovou pohodu a vlídnost, která z tohoto nábytku opravdu sálá. Nespornou výhodou je nabídka produktů sanitární keramiky ve shodném tvaru, se kterými doladíte vzhled celé koupelny. Například řada Classic nabízí umyvadla, WC kombi, závěsné WC i bidet.
Umyvadlové skříňky CROSS jsou k dispozici v několika šířkách a lze je doplnit celou řadou bočních skříněk a zrcadel v obdobném designu.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte.
Skříňky v tmavém odstínu jsou napuštěny 2 vrstvami oleje: barevným pro sjednocení barvy dřeva a bezbarvým pro větší odolnost. U varianty ve starobílé jsou skříňky nabarveny bílou barvou, následně probroušeny pro docílení retro vzhledu a nakonec přelakovány bezbarvým lakem pro větší odolnost.

U nábytku z masivu jsou použity čepové spoje. Jedná se o jedno z nejodolnějších spojení proti tlaku.
Pokud je zesíleno klíny, vzdoruje rovněž dobře i napětí.
Používá se ke spojování svislých a vodorovných částí - například nohy nábytku s příčkou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla v rámu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.3 kg |
| EAN: | 8590913994890 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| BARVA rámu: | Hnědá |
| Dekor: | Buk |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr: | 60x80x3,5 cm |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ zrcadla: | Zrcadla v rámu |
| Výška: | 800 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

