ELCOR elektrický sušák ručníků 480x520x50 mm, 63 W, bílá mat
Kód: EB520



Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická otopná tělesa z lakované nerez oceli ELCOR jsou určena k nahřívání a sušení ručníků, což oceníte zejména v zimním období. Vnitřek otopného tělesa je vyroben z uhlíkového vlákna (bez použití kapalné plnící směsi), což zajišťuje skvělou tepelnou vodivost. Podsvětlený vypínač je integrován v horní levé části. Těleso lze zapojit přímo do elektrické zásuvky díky kroucenému kabelu o délce 80 cm, který je umístěn vlevo dole a nelze ho pozičně měnit.
Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topení a sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 8590913897368 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Hloubka: | 50 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Možnost vytápění: | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon: | 63 W |
| Rozměr: | 480x520x50 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Tvar: | Tvar E |
| Výška: | 520 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

