ESPACE otevřená policová skříňka 35x94x22cm, bílá
Kód: ESC170-3030



Související produkty
Detailní popis produktu
- 2x nastavitelná dřevěná police
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Charakteristickým rysem série doplňkových skříněk ESPACE je variabilita díky široké nabídce rozměrů jak dvířkových, tak otevřených skříněk. Série ESPACE byla navržena pro kombinaci s většinou umyvadlových skříněk z naší nabídky, avšak skříňky naleznou využití i v jiných prostorách než je koupelna (obývací pokoj, předsíň apod.).
Skříňky nabízíme v barevném provedení a dekorech lamina se strukturou dle vzorníku. K některým skříňkám lze dokoupit samostatnou vnitřní zásuvku, případně vyjímatelný a pratelný látkový prádelní koš na suchý zip. Skříňky lze instalovat jak s levým, tak s pravým otvíráním dvířek – pouhým otočením dvířek o 180° získáme potřebnou variantu.
Skříňky jsou vybaveny systémem bezúchytkového otevírání BLUM® TIP-ON. Při použití úchytky se pouze neinstaluje systém TIP-ON uvnitř skříňky. Úchytky jsou v případě zájmu k dokoupení.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Dodací lhůta cenové skupiny B je 6 týdnů.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horní skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 8590913857874 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Hloubka: | 220 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 35x94x22 cm |
| Šířka: | 350 mm |
| Typ skříňky: | Otevřená |
| Výška: | 940 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.



















