FISA vanová zástěna 600x1500mm, černá mat, čiré sklo
Kód: FS1062-B



Související produkty
Nástěnná umyvadlová a vanová baterie Bruckner Baron v chromovém provedení s roztečí 100 mm je ideálním řešením pro rekonstrukce a specifické instalace, kde je vyžadována užší...
Oblíbené baterie v chromu s jednoduše padnoucím designem
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Vanová baterie PIRA 07 s tříotvorovou konstrukcí. Je určena pro montáž do okraje vany, případně do desky za vanou. Skládá se z ovládání pákové baterie, výtokového ramínka a...
Nástěnná vanová baterie YUTA Y-10. Moderní ergonomický design baterie zajišťuje maximální komfort při používání. Baterie je konstruována pro maximální úsporu vody. Vnitřní části...
Vanová nástěnná baterie ENGELIN je ideální volbou pro vaši koupelnu! Tato moderní baterie vyniká nejen svým designem, ale také kvalitním provedením a praktickými funkcemi. S...
Stojánková vanová baterie FONTI 03 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary, našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913983528 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Šířka: | 600 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Posuvná vanová zástěna EASY SLIDE BLACK NEW vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě černá matná a bezpečnostního skla. Dvoudílné zpracování zástěny se hodí pro...
REA - Vanová zástěna Agat - 2 100 W0300 je dokonalým prvkem pro vaši koupelnu. S vysokou odolností proti vodě a snadnou údržbou je tento elegantní a moderní kus ideální volbou...
REA - Vanová zástěna sklopná Lagos 70 REA-K7632 je nejlepším ??ešením pro vaši koupelnu! Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního skla a vyniká svým elegantním designem,...
Objevte ideální ochranu pro vaši vanu s naší Vanovou zástěnou Lagos-1 Fix 70 černá REA-K4560 od značky REA. Tato moderní a elegantní zástěna spojuje vysokou kvalitu materiálu s...
Prostřednictvím naší značky REA máte možnost dopřát si luxusní a elegantní design vaší koupelny. Představujeme vám naši nejnovější kolekci - Vanovou zástěnu Elegant 80 zlatá...
-
Technický list ke stažení zde
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - Návod
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
