FISA vanová zástěna 600x1500mm, gun metal, čiré sklo
Kód: FS1062-GM



Související produkty
Stojánková vanová baterie FONTI 03 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary, našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
Vanová nástěnná vodovodní baterie UNO-10 s přepínačem sprchy a moderním designem nabízí výraznou flexibilitu při běžném používání. Vysoký výkon a dlouhou životnost zajistí velmi...
Moderní pojetí klasického designu, skvěle se hodící do koupelny kombinující vanu se sprchovou zástěnou. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání. Nástěnná...
Vysoká vanová baterie RETRO I s výškou 1150 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Stojánková vanová baterie FONTI 03 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary, našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137563 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Gun metal |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Šířka: | 600 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Plastová vanová zástěna VASCA MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
Luxusní vanová zástěna DUO SLIDE II s moderním hliníkovým rámem. Vanové zástěny do niky jsou výbornou volbou pro ty, kdo hledají kompromis mezi sprchou a vanou. Vysokou pevnost...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
