FISA vanová zástěna 600x1500mm, měď mat, čiré sklo
Kód: FS1062-PG



Související produkty
Pokud hledáte kompletní řešení pro vaši koupelnu, máme pro vás připravenou sestavu MEXEN/S - Axel DF72. Tento set obsahuje jak umyvadlovou, tak vanovou baterii se stejným...
Vysoká vanová baterie FONTI 08 od prvotřídního evropského výrobce vodovodních baterií. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící...
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
MEXEN/S - Lynx DQ72 Set je moderní a kvalitní sada umyvadlové a vanové baterie s příslušenstvím, která dodá vaší koupelně eleganci a luxusní vzhled. Baterie jsou vyrobeny z...
Vysoká vanová baterie RETRO I s výškou 1150 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Vanová baterie PIRA 07 s tříotvorovou konstrukcí. Je určena pro montáž do okraje vany, případně do desky za vanou. Skládá se z ovládání pákové baterie, výtokového ramínka a...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137570 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Měď mat |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Šířka: | 600 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Vanová zástěna LUMIX GRAFIT vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu ve grafitové barvě a bezpečnostního skla. Dvoudílné pantová vanové zástěny se hodí pro všechny...
Vanová zástěna AMBITION 2 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě chromu a bezpečnostního skla. Dvoudílné vanové zástěny se hodí pro všechny obdélníkové vany a pro...
Plastová vanová zástěna VASCA VENERE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
MEXEN/S je moderní a elegantní vanová zástěna, která vám poskytne nejen ochranu při sprchování, ale také stylový prvek ve vaší koupelně. Tato 2-křídlová zástěna s levým...
Luxusní vanová zástěna DUO SLIDE II s moderním hliníkovým rámem. Vanové zástěny do niky jsou výbornou volbou pro ty, kdo hledají kompromis mezi sprchou a vanou. Vysokou pevnost...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
Vanová zástěna KARINA s praktickým řešením skládacího ukládání a svou jednoduchostí montáže do jedné boční stěny je vhodná i pro malé koupelny. Snadná údržba hliníkového profilu...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
