FISA vanová zástěna 700x1500mm, chrom, čiré sklo
Kód: FS1072-C



Související produkty
Nástěnná umyvadlová a vanová baterie Bruckner Baron v chromovém provedení s roztečí 100 mm je ideálním řešením pro rekonstrukce a specifické instalace, kde je vyžadována užší...
Oblíbené baterie v chromu s jednoduše padnoucím designem
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Vanová baterie PIRA 07 s tříotvorovou konstrukcí. Je určena pro montáž do okraje vany, případně do desky za vanou. Skládá se z ovládání pákové baterie, výtokového ramínka a...
MEXEN/S - Axel DF72 Set je ideální volbou pro všechny, kteří hledají moderní, elegantní a funkční řešení pro svou koupelnu. Tento set obsahuje vysoce kvalitní umyvadlovou a...
MEXEN/S je sada umyvadlové a vanové baterie společnosti Lynx, která je ideální volbou pro vaši koupelnu. Sada obsahuje jednodílnou baterii pro umyvadlo a dvoudílnou baterii pro...
Vanová nástěnná vodovodní baterie ULTRA U-10/K NEW GOLD se sklopným výtokovým ramínkem, který zároveň slouží jako přepínač. Baterie zaujme už na první pohled svým neobvyklým a...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913983504 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Šířka: | 700 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
-
Technický list ke stažení zde
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - Návod
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
