FISA vanová zástěna 700x1500mm, gun metal, čiré sklo
Kód: FS1072-GM



Související produkty
Roztančená elegance v každém coulu
Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-10 bez příslušenství, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Vanová baterie UNO-10/K v černé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Vanová baterie VENEZIA V-1 od české společnosti HOPA. Retro design vanové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provední bronz poskytne vaší...
Lynx DF72 Set je prodejní nabídkou, která obsahuje kvalitní a moderní umyvadlovou a vanovou baterii značky MEXEN/S. Tato kombinace umožní vytvořit perfektní harmonii vzhledu v...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137587 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Gun metal |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Šířka: | 700 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Vanová zástěna LUMIX GOLD vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu ve zlaté barvě a bezpečnostního skla. Dvoudílné pantová vanové zástěny se hodí pro všechny obdélníkové...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
MEXEN/S - Lunar L vanová zástěna je ideální volbou pro vytvoření moderní koupelny. Svým designem a kvalitním provedením se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Zástěna je...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
MEXEN/S - Lunar vanová zástěna je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylovou zástěnu pro svou koupelnu. Tato 2-křídlová zástěna s levým otevíráním má rozměry 90 x...
Luxusní vanová zástěna DUO SLIDE II s moderním hliníkovým rámem. Vanové zástěny do niky jsou výbornou volbou pro ty, kdo hledají kompromis mezi sprchou a vanou. Vysokou pevnost...
Úžasný výrobek pro ty, kteří chtějí mít svou koupelnu moderní a stylovou - MEXEN/S - Velar L Duo dvoukřídlá posuvná vanová zástěna v rozměrech 200 x 150 cm, která je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
