FISA vanová zástěna 700x1500mm, měď mat, čiré sklo
Kód: FS1072-PG



Související produkty
Vanová nástěnná vodovodní baterie ULTRA-10/K CHROM se sklopným výtokovým ramínkem, který zároveň slouží jako přepínač. Baterie zaujme už na první pohled svým neobvyklým a...
Vanová baterie UNO-10/K v bílé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Vanová baterie UNO-10/K v černé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Vanová nástěnná vodovodní baterie ULTRA-10/K GOLD se sklopným výtokovým ramínkem, který zároveň slouží jako přepínač. Baterie zaujme už na první pohled svým neobvyklým a...
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
MEXEN/S - Lynx DQ40 Set je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít v koupelně všechno dokonale sladěné. Tento nádherný set obsahuje jak umyvadlovou, tak vanovou baterii s...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137594 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Měď mat |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Šířka: | 700 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Vanová zástěna ENZO vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě černá matná a bezpečnostního skla. Je vhodná pro všechny typy obdélníkových i rohových van, které mají...
Vanová zástěna LUMIX BLACK vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě černá matná a bezpečnostního skla. Dvoudílné pantová vanové zástěny se hodí pro všechny...
Luxusní vanová zástěna DUO SLIDE II s moderním hliníkovým rámem. Vanové zástěny do niky jsou výbornou volbou pro ty, kdo hledají kompromis mezi sprchou a vanou. Vysokou pevnost...
Zkuste jedinečný design vanové zástěny MEXEN/S - Lunar L a prožijte osvěžující atmosféru ve vaší koupelně! Tato 2-křídlová levá zástěna s rozměry 120 x 150 cm se stane skvělým...
Plastová vanová zástěna VASCA VENERE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA MAESTRO DUE s exluzivním systémem Skipper, který zaručuje odolnost vůči korozi,...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
Úžasný výrobek pro ty, kteří chtějí mít svou koupelnu moderní a stylovou - MEXEN/S - Velar L Duo dvoukřídlá posuvná vanová zástěna v rozměrech 200 x 150 cm, která je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
