FISA vanová zástěna 800x1500mm, gun metal, čiré sklo
Kód: FS1082-GM



Související produkty
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Vysoká vanová baterie ILLUSION I s výškou 1180 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Tříotvorová vanová baterie FONTI 07 z nabídky společnosti HOPA. Baterie do okraje vany se skládá z pákového ovládacího prvku, výtokového ramínka a sprchy. Pokud ji zrovna...
Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Vanová baterie PIRA 07 s tříotvorovou konstrukcí. Je určena pro montáž do okraje vany, případně do desky za vanou. Skládá se z ovládání pákové baterie, výtokového ramínka a...
MEXEN/S - Axel DF72 Set je ideální volbou pro všechny, kteří hledají moderní, elegantní a funkční řešení pro svou koupelnu. Tento set obsahuje vysoce kvalitní umyvadlovou a...
Vysoká vanová baterie RETRO I s výškou 1150 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Lynx DF72 Set je prodejní nabídkou, která obsahuje kvalitní a moderní umyvadlovou a vanovou baterii značky MEXEN/S. Tato kombinace umožní vytvořit perfektní harmonii vzhledu v...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137600 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Gun metal |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Šířka: | 800 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky |
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA MAESTRO DUE s exluzivním systémem Skipper, který zaručuje odolnost vůči korozi,...
Vanová zástěna KARINA s praktickým řešením skládacího ukládání a svou jednoduchostí montáže do jedné boční stěny je vhodná i pro malé koupelny. Snadná údržba hliníkového profilu...
Skvělé řešení pro atypické vany nabídne vanová zástěna ROSES. Tato zástěna je dostupná jako 2 - dílná pro obdélníkové a menší vany. Či 3 - dílná pro větší vany. Je vhodná také...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
Posuvná vanová zástěna EASY SLIDE CHROM vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě chromu a 4 mm bezpečnostního skla. Dvoudílné zpracování zástěny se hodí pro všechny...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
