FROMT LED nástěnné svítidlo 102cm 15W, hliník
Kód: ED900



Související produkty
Detailní popis produktu
Lineární LED svítidlo FROMT
- svítivost: 1100 lm
- transformátor součástí balení (rozměr 180×29×20 mm)
Určené k montáži nad zrcadlo. Napájecí napětí 12 V je ke svítidlu přivedeno přes nerezové držáky svítidla. Ukotvení držáku a připojení napájecího kabelu se schová za rámem zrcadla. Tělo svítidla je vyrobené z tenkého eloxovaného hliníku o rozměru 18,5×15,8 mm. Na zakázku lze vyrobit svítidlo do maximální délky 2000 mm. Cena je 42,- Kč za cm do délky 100 cm, resp. 30,- Kč od 100 cm do 200 cm. Svítidlo lze také dodat v provedení TOUCH s bezdotykovým spínačem/stmívačem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení k zrcadlům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8590913816567 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Materiál: | Hliník |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 15 W |
| Rozměr: | 102 cm |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Šířka: | 1020 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

