HANBO nástěnné svítidlo E27, 60W, 230V, IP21, chrom
Kód: AU526



Související produkty
Detailní popis produktu
HANBO nástěnné svítidlo
- povrchová úprava: chrom
- látkové stínidlo
- žárovka není součástí svítidla
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.157 kg |
| EAN: | 8590913833731 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 250 mm |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Patice: | E27 |
| Příkon: | 60 W |
| Rozměr: | 17,6x22,5x25 cm |
| Stupeň krytí: | IP21 |
| Šířka: | 176 mm |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Výška: | 225 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

