INFINITY bidet závěsný, 36,5x53cm, bílá mat
Kód: 10NF41001-2L



Související produkty
Zažijte dokonalou kombinaci jednoduchosti a elegance s naší umyvadlovou výpustí 5/4" click-clack "v chromovém provedení. Tato stylová výpust je vhodná pro umyvadla se...
Unikátní podomítková bidetová baterie ULTRA U-30 NEW BLACK v moderní černé barvě. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla bidetové baterie. Pokud...
.Užijte si jižní atmosféru v koupelně s naším novým produktem - CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou v moderním hranatém designu a elegantním zlatém matu. Tato...
Set s bidetovou sprškou NEXT v bílé barvě bez podomítkového modulu představuje moderní zaoblený design. Set je nutno používat se samostatným uzavíracím ventilem/modulem. Set je...
TRAX stojánková bidetová baterie, chrom, je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít ve své koupelně dokonalou hygienu a zároveň nádherný design. Tato baterie je vyrobena z...
Představujeme Vám naši nejnovější inovaci - PAX podomítkovou bidetovou baterii s originální Stop sprškou v elegantní bílé matné barvě. Tato baterie se vyznačuje nejen moderním...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8697687016831 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 530 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 36,5x53 cm |
| Šířka: | 365 mm |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
materiál: glazovaná keramika s otvorem pro baterii s přepadem lze použít s montážním systémem Geberit
Keramický závěsný černý bidet série NOIR
materiál: glazovaná keramika lze použít s montážním systémem Geberit s otvorem na baterii - není součástí s bezpečnostním přepadem anticalková ochranná vrstva, která zabraňuje...
Závěsný bidet OVALE BASSO II zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí...
Závěsný bidet OVALE zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet ORLO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
