KAI bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, nerez mat
Kód: 01251.S



Související produkty
Objevte luxus a pohodlí s ESKINADO elektrickým sušákem ručníků! Hranatý design o rozměrech 620x1160 mm a výkon 120 W zajišťují rychlé a efektivní sušení. Lesklý nerezový povrch...
Koupelnové zrcadlo s lupou a pětinásobným zoomem, LED osvětlení po obvodu zrcadla, oblé rohy, nastavitelná teplota barvy a intenzita osvětlení.
Nová senzorová stojánková baterie 24V DC v elegantním chromovém provedení je ideálním doplňkem pro Váš domov nebo kancelář. Tato výkonná baterie je vybavena speciálními senzory,...
Senzorová stojánková baterie 24V DC, černá je perfektním řešením pro vaše elektronické zařízeníSenzorová stojánková baterie 24V DC, černá je perfektním řešením pro vaše...
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 1500 W / 6,6 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infračervený senzor, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní tepelný omezovač: vnitřní termostat, automatické vypnutí v případě vandalismu
Teplota vzduchu: 50 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8590913950377 |
| Barva: | Nerez mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 170 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 270x240x170 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 240 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Jet Dryer COMPACT je malý tryskový vysoušeč vhodný především do umýváren limitovaných prostorem.
Jet Dryer DUO 2v1 v atraktivním lesklém chromu spojuje sušič rukou a vodovodní baterie do jednoho zařízení. S výkonným motorem zajišťuje rychlé a účinné sušení. Jeho...
Jet Dryer DUO 2v1 v elegantním černém laku kombinuje sušič rukou a vodovodní baterie v jednom zařízení. Díky výkonnému motoru zajišťuje rychlé a efektivní sušení, ideální...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 800W, 164x327x151 mm, laser senzor, černá lesk - Získejte sušení rukou na novou úroveň s tímto bezdotykovým elektrickým osoušečem....
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 218x284x102 mm, bílá - Vyzkoušejte tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou v elegantní bílé barvě. S výkonem 2050W a...
EMPIRE ECOSTREAM SF 1100 tryskový osoušeč rukou v chrom mat provedení: Odolný vůči vandalům s hliníkovým chrom mat odlitkem. Rychlé a efektivní sušení s antivandalismusovými...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, nerez lesk - Vyzkoušejte tento elegantní bezdotykový elektrický osoušeč rukou s nerezovým lesklým povrchem....
Stříbrný elektrický osoušeč Mini je nejmenším osoušečem z řady Jet Dryer. Bezkontaktní výkoný osoušeč s malými rozměry. Včetně instalačního materiálnu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
