KALI umyvadlová skoíoka 59x50x45cm, bílá
Kód: 56062



Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsná skříňka pod umyvadlo
- 2x zásuvka
- standardně dodáváno s úchytkami KA256, rozteč uchycení 256 mm
Umyvadlo není součástí skříňky, vhodný typ naleznete v příslušenství.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou.
Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.
Koupelnový nábytek KALI je oblíbený především díky svému keramickému umyvadlu, které má hluboký prostor a decentně tenké stěny. Umyvadlová skříňka vyniká zkosením, které umožňuje příjemnější postoj. Zajímavé jsou též velké chromové úchyty pro snadnou manipulaci. V klasické bílé bude slušet každému koupelnovému interiéru.
Za příplatek 10 % lze vyrobit jakékoli části nábytku v dekoru dřeva dle vzorníku a za příplatek 30 % lze vyrobit jakékoli části nábytku v barevném odstínu RAL dle vzorníku. Ostatní barvy RAL jsou za příplatek 50 %. Dodací lhůta je 6 týdnů.
Mechanismus zpomalovacích pantů | Pomalé zavírání zásuvky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 12.72 kg |
| EAN: | 8590913850103 |
| Barva: | Bílá |
| EAN: | 8590913850103 |
| Hloubka: | 45.00 |
| Hmotnost: | 12.72 kg |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Materiál umyvadla: | Keramika |
| Objednací kód: | 56062 |
| Rozměr: | 59x50x45 cm |
| Série: | KALI |
| Styl: | Moderní |
| Šířka: | 59.00 |
| Typ skřínky: | Zásuvky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo |
| Výbava: | Automatické dovření |
| Výrobce: | Sapho |
| Výška: | 50.00 |
| Záruka: | 24 měsíců |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.



























