KASIOPEA nástěnná vanová baterie, chrom
Kód: 1107-10



Související produkty
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Tvarově jednoduchá vana QUADRO s ostrými zvýrazněnými hranami, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji rovné linie. Vana QUADRO s velkými vnitřními rozměry, která nabízí...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Designově jednoduchá vana VITAE SLIM+ s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE SLIM+ s velkými...
Tvarově ergonomická obdélníková vana MAJKA NOVA s límcem, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji pohodlné sezení s velkými vnitřními rozměry. Tuto vanu lze za příplatek...
Detailní popis produktu
V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590913800030 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 175 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 40 mm |
| Průtok (3 bar): | 17.59 l/min |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 4 roky |
Představujeme vám ICONIC nástěnnou vanovou baterii v matné černé barvě – ideální volbu pro stylovou koupelnu. Tato baterie kombinuje moderní design s výrazným matným povrchem,...
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, chrom je výjimečným doplňkem každé koupelny. Tato baterie ve stylu minimalistické elegance bude skvěle ladit s každým designem vaší vany či...
Představujeme vám ICONIC nástěnnou vanovou baterii ve zlaté matné barvě – luxusní volbu pro vaši koupelnu. Tato baterie kombinuje elegantní zlatý odstín s moderním designem,...
Černá vanová nástěnná baterie z řady Blackie s matnou černou barvou
ULTRATAP nástěnná vanová baterie v elegantní matné černé barvě je tím správným doplňkem vaší koupelny. S jejím moderním designem a praktickou funkcionalitou získáte nejen skvělý...
Úchvatné provedení a dokonalá funkčnost - to jsou hlavní rysy nástěnné vanové baterie ULTRAMIX v zlatém matovém provedení. Tato baterie vyniká svou moderní a elegantní...
Vanová nástěnná vodovodní baterie UNO-10 NEW v moderní černé barvě s přepínačem sprchy a moderním designem nabízí výraznou flexibilitu při běžném používání. Vysoký výkon a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
