Keramická dělící stěna mezi urinály 39x66 cm, bílá
Kód: 10NF93001



Související produkty
WALDORF urinál se zakrytým přívodem vody je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a kvalitní urinál pro svůj domov či komerční prostory. Urinál má rozměry 44x72cm a...
SCHWARN urinál s automatickým splachovačem je ideálním řešením pro veřejné toalety, kde je důležité udržovat vysoký standard hygieny a účinnosti. Díky svému automatickému...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k pisoárům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 8697687036846 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 396 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 39,6x65,6 cm |
| Výška: | 656 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TEMPOR samouzavírací nástěnný ventil pro urinál, chrom je přesně ten správný produkt, který potřebujete pro svůj veřejný nebo firemní toaletní prostor. Tento moderní a elegantní...
Sifón pro urinál, skrytý odpad, DN50, plast je ideální volbou pro moderní koupelny a toalety. Díky svému skrytému designu zajišťuje estetický vzhled bez rušivého odpadkového...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
