Koupelnový set VIERA 120, dub alabama / bílá mat
Kód: KSET-037



Související produkty
Detailní popis produktu
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Technický list ke stažení zde
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové sestavy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 101.556 kg |
| EAN: | 8590913952845 |
| Balení: | 7 ks |
| Barva: | Bílá mat;Hnědá |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Dekor: | Dub Alabama |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | DTDL;Solid Surface |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Příkon: | 28 W |
| Svítivost: | 2350 lm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla: | Zrcadla podsvícená |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 50000 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

