LEX koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, bílá
Kód: LX102



Související produkty
Detailní popis produktu
- Spouští se tlačítkovým vypínačem a po uplynutí nastavené doby se automaticky vypne
- S doběhovým časovačem (nastavený čas začíná běžet po vypnutí vypínače)
- Možnost instalace na zeď, do stropu či do okna
- Aerodynamický tvar odtahové části zajišťuje velmi tichý chod
- Lehce odnímatelný čelní panel pro snadné čištění
- Včetně zpětné klapky
- Pouzdrová ložiska
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průměr potrubí 100 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590913835377 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 86 mm |
| Hluk: | 33 dB |
| Materiál: | Plast |
| Max. délka odtahu: | 4 m |
| Napětí: | 230 V |
| Počet otáček: | 2450 ot/min |
| Průměr potrubí: | 100 mm |
| Průtok vzduchu: | 70 m3/hod |
| Příkon: | 15 W |
| Rozměr: | 150x150x86 mm |
| Stupeň krytí: | IPX2 |
| Šířka: | 150 mm |
| Výbava: | Časovač |
| Výška: | 150 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

