MEXEN/S - Apia Sprchový kout 120x90, transparent, černá + vanička se sifonem 840-120-090-70-00-4070B
Kód: 840-120-090-70-00-4070B
Související produkty
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Detailní popis produktu
Technické údaje kabiny:
Rozměr: 120 x 90 cm (dveře 120 cm, stěna 90 cm)
Výška: 190 cm
Montáž: Univerzální
Vstup: Posuvné dveře
Barva skla: Transparent - Transparent
Povrchová úprava: černá
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 5 mm
Profil: Hliník
Povrchová úprava pro snadné čištění: Ano
Vyrovnání nerovností stěny: Ano
Nastavení šířky: Ano
Lze namontovat na brouzdaliště nebo dlaždice: Ano
Kovová rukojeť
Sada těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh dveří
Technické údaje sprchové vaničky:
Rozměr: 120 x 90 x 5 cm
Černá barva
Typ: Obdélníkový, Slim
Materiál: Sanitární akryl
Vyztužené dno
Kompletní se sifonem vyčištěným shora
Průměr odtoku: 90 mm
Povrchová úprava korku: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5907709153134 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Představujeme vám novinku - EASY sprchové dveře 1000mm s průhledným sklem! Tyto moderní dveře budou skvělým doplňkem vaší koupelny díky svému elegantnímu designu a praktickým...
Čtvrtkruhový sprchový kout 80x80 Hammer Black přináší prémiové standardy do vaší koupelny. Oproti běžným modelům disponuje zesíleným 6mm bezpečnostním sklem a robustními profily...