MEXEN/S - Bruno granitový dřez s odkapávačem včetně baterie Telma, černá 6513-77-670200-50-B
Kód: 6513-77-670200-50-B
Technická data:
dřez:
Rozměr: 795 x 495 x 200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 440x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Povrchová úprava sifonu: černá
Materiál: žula (80 % žulové kamenivo, 20 % pryskyřice)
Materiál: mosaz
Barva: Zlatá
Typ: Jedna páka
Výška baterie: 335 mm
Rozsah výtoku: 180 mm