MEXEN/S - Bruno granitový dřez s odkapávačem včetně baterie Telma, šedá 6513-71-670200-70-B
Kód: 6513-71-670200-70-B
Technická data:
dřez:
Rozměr: 795 x 495 x 200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 440x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-miska s odkapávačem
Typ: Zapuštěné do pracovní desky
Šedá barva
Povrchová úprava sifonu: černá
Materiál: žula (80 % žulové kamenivo, 20 % pryskyřice)
Přepadový otvor: Ano
Otvory: (baterie, automatické) 2
Instalace: Univerzální, lze instalovat s odkapávačem na levou nebo pravou stranu
Vysoká odolnost proti poškrábání a změně barvy
Odolnost proti tepelným šokům
Snadno čistitelný povrch
Dva dodatečné vyfrézované otvory pro samoděrování ø35
kuchyňská baterie:
Materiál: mosaz
Černá barva
Hlava: Keramická
Provzdušňovač: Ano
Typ: Jedna páka
Výška baterie: 335 mm
Rozsah výtoku: 180 mm