MEXEN/S - Carlos s granitový dřez 1.5 582 x 475 mm, černá/zlatý metalik, + černý sifon 6518581500-75-B
Kód: 6518581500-75-B
Český obchod už 18 let
Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565
Ověření výrobci
Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
DEANTE - Dřezová baterie, pro studenou nebo smíšenou vodu BEZ_062L
Dodání do 14ti dnů
Quadron - Kuchyňská baterie Caren Copper 3623512_PVDC1
Dodání do 14ti dnů
SALECODE:JARO:3:%
Prodloužená záruka
–14 %
Stojánková dřezová baterie se sklopnou výtokovou hubicí
Detailní popis produktu
Technická data:
Rozměr: 582 x 475 x 177 mm
Hloubka komory: 162 mm (větší), 102 mm (menší)
Rozměry komory: 395x272 mm (větší), 375x182 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1,5-komorový
Typ: Zapuštěné do pracovní desky
Materiál: žula
Barva: černá/zlatá metalíza
Povrchová úprava sifonu: černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ano
Včetně automatického sifonu
Vysoká odolnost proti poškrábání a změně barvy
Odolnost proti tepelným šokům
Snadno čistitelný povrch
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Granitové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5905315013699 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
MEXEN/S - Cesar granitový dřez 1 s odkapávačem včetně baterie Savita, šedá 6514-71-672601-50
MEXEN/S - Elix granitový dřez 1-miska 600 x 500 mm, černá/stříbrná metalik, sifon zlatá 6525601005-73-G