MEXEN/S - Hades radiátor + topná tyč 1200 x 500 mm, 600 W, zlatá W104-1200-500-2600-50
Kód: W104-1200-500-2600-50
Technická data:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Zlatá
Materiál: ocel
Topný výkon: 600W
Počet topných tyčí: 22
Celková délka ohřívače: 656 mm
Délka topného tělesa: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Provozní napětí: 230V/50Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na sucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C