MEXEN/S - Matias granitový dřez 1.5 s odkapávačem 900x505 mm, černá/zlatá metalik,+ černý sifon 6502901505-75-B
Kód: 6502901505-75-B
Neohodnoceno
Dodání do 14ti dnů
Poznámka k výběru nejlepšího dřezu pro vaši kuchyň - MEXEN/S - Matias granitový dřez 1.5 s odkapávačem 900x505 mm, černá/zlatá metalik, doplněný černým sifonem 6502901505-75-B. Tento designový dřez vám poskytne nejen prostor pro přípravu jídel, ale také praktický odkapávač. Jeho rozměry jsou ideální pro standardní kuchyňskou linku. Granitový materiál zaručí odolnost proti poškrábání a trvanlivost.
Technická data:
Rozměr: 900x505x173mm
Hloubka komory: 170 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm