MEXEN/S - Matias granitový dřez 1.5 s odkapávačem 900x505 mm,bílá,+ černý sifon 6502901505-20-B
Kód: 6502901505-20-B
Technická data:
Rozměr: 900x505x173mm
Hloubka komory: 170 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm