MEXEN/S - Matias s granitový dřez 1.5 s odkapávačem 900 x 505 mm, černá kropenatá, + černý sifon 6502901505-76-B
Kód: 6502901505-76-B
Neohodnoceno
Dodání do 14ti dnů
MEXEN/S - Matias je elegatním doplňkem do vaší kuchyně. Tento granitový dřez o velikosti 900 x 505 mm v černé kropenaté barvě je nejen praktický, ale také skvěle vypadá. Díky odkapávači je úklid po mytí nádobí snadný a dokonale usnadní vaše každodenní kuchyňské úkoly. Součástí je také černý sifon 6502901505-76-B, který se snadno instaluje a zajišťuje dokonalé odvedení odpadu.
Technická data:
Rozměr: 900x505x173mm
Hloubka komory: 170 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm