MEXEN/S - Milo granitový dřez 1-miska 435 x 410 mm, černý, černý sifon 6505441000-77-B
Kód: 6505441000-77-B
Technická data:
Rozměr: 435x410x171mm
Hloubka komory: 161 mm
Rozměry komory: 375x280 mm
Průměr odtoku: ø90 mm