Kód: 854-090-090-70-00-4010B
Související produkty
Přepínač podomítkový pro dva výstupy Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Technické údaje kabiny:
Rozměr: 90 x 90 cm (dveře 90 cm, stěna 90 cm)
Výška: 190 cm
Montáž: Univerzální
Vstup: otočné dveře
Barva skla: Transparent - Transparent
Povrchová úprava: černá
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Profil: Hliník
Povlak pro snadné čištění: Ano
Vyrovnání nerovností stěny: Ano
Nastavení šířky: Ano
Lze namontovat na brouzdaliště nebo dlaždice: Ano
Kovová rukojeť
Sada těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh dveří
Technické údaje sprchové vaničky:
Rozměr: 90 x 90 x 5 cm
bílá barva
Typ: čtvercový, tenký
Materiál: Sanitární akryl
Vyztužené dno
Kompletní se sifonem vyčištěným shora
Průměr odtoku: 90 mm
Povrchová úprava korku: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5907709168084 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Představujeme vám novinku - EASY sprchové dveře 1000mm s průhledným sklem! Tyto moderní dveře budou skvělým doplňkem vaší koupelny díky svému elegantnímu designu a praktickým...
Čtvrtkruhový sprchový kout 80x80 Hammer Black přináší prémiové standardy do vaší koupelny. Oproti běžným modelům disponuje zesíleným 6mm bezpečnostním sklem a robustními profily...