Nerezová sprchová vanička, čtverec 70x70cm, mat
Kód: 13052.70.S



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.826 kg |
| EAN: | 8435368077258 |
| Barva: | Nerez mat |
| Délka: | 700 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 60 mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Rozměr: | 70x70x3 cm |
| Šířka: | 700 mm |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výška: | 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Keramická sprchová vanička je ideálním řešením pro vaši koupelnu, pokud hledáte kombinaci elegance, praktičnosti a kvality. Vyznačuje se moderním designem a pevnou konstrukcí....
Exkluzivní čtvercová sprchová vanička LAKA z litého mramoru. Povrch sprchové vaničky je opatřen protiskluzovou vrstvou, která výrazně zvyšuje bezpečnost sprchování. Sprchová...
Sprchové vaničky vyznačující se dlouhou životností a vysokou odolností
CERSANIT - SET B450 SPRCHOVÁ VANIČKA ČTVEREC TAKO SLIM 80x4 BÍLÉ MAT + SIFON S932-157 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít v koupelně moderní a funkční kousek. Tato...
Samonosná sprchová akrylátová vanička OSKAR s integrovaným čelním panelem pro Vaši koupelnu. Prvotřídní ABS akrylát zaručuje vysokou odolnost proti poškození a povrchová úprava...
Nerezová sprchová vanička "Nerezová sprchová vanička hluboká, čtverec 80x80x11,5cm, mat je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Vyrobena z kvalitního nerezového materiálu, je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
