NOLITA bidet závěsný 35x55cm, bílá
Kód: 532501
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.33 kg |
| EAN: | 8056093913521 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 550 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 35x33x55 cm |
| Šířka: | 350 mm |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 330 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
