NOLITA bidet závěsný 35x55cm, černá mat
Kód: 532531



Související produkty
Umyvadlová výpust 5/4" ve stylu click-clack je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Tato velká zátka v kombinaci s černou matovou barvou přináší moderní a elegantní vzhled, který...
NOLITA závěsná WC mísa, vybavená inovativní technologií Rimless, je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Díky svému kompaktnímu rozměru 35x55cm se hodí do menších...
Bidetová stojánková vodovodní baterie ULTRA U-16 NEW CHROM zaujme už na první pohled svým atraktivním vzhledem, který umocní moderní design a kterou nabízíme ve třech barvách...
VERSI stojánková bidetová baterie v chromovém provedení je vynikající volbou pro každou koupelnu. S jejím moderním a elegantním designem bude dokonale ladit s ostatními doplňky...
VERSI podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, bronz je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlnou a praktickou baterii pro své bidetové WC. Tato bidetová baterie je...
Bidetová sprška - retro vyžadenie pre vašu kúpeľňu. S touto nadčasovou bidetovou sprškou budete mať pocit luxusu a komfortu každý deň. Je vyrobená z kvalitných materiálov a jej...
Stojánková bidetová baterie FONTI 21. Baterie se instaluje do otvoru v bidetu. Vyústění proudu vody je nastavitelné. To usnadňuje používání, zvláště v koupelnách používaných...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.33 kg |
| EAN: | 8056093913811 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 550 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 35x33x55 cm |
| Šířka: | 350 mm |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 330 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Zkuste novou úroveň hygieny a pohodlí s naším závěsným bidetem TRIBECA v elegantní matně černé barvě. Tento moderní bidet o rozměrech 35x54 cm je perfektní volbou pro každou...
Závěsný bidet ARCO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet OVALE zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet ORLO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet OVALE BASSO II zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí...
materiál: glazovaná keramika s otvorem pro baterii s přepadem lze použít s montážním systémem Geberit
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
