NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 100x50cm, černá mat
Kód: MSN10028



Související produkty
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze.Zaujala vás bílá ExtraGlaze barva a hledáte kvalitní a praktické umyvadlo do vaší koupelny? Pak máme...
NORM keramické umyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Jeho elegantní a moderní design se skvěle hodí do kteréhokoli interiéru. Díky svým...
Čaro vašej kúpeľne bude čoskoro stmelené s moderným dizajnom a kvalitou, keď si vyberiete umývadlo NUBES. Toto keramické umývadlo s rozmermi 100x50cm v bielej farbe s povrchovou...
Detailní popis produktu
Hliníkový rám, police MDF/lamino.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 8052015161643 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 480 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | Hliník;MDF/lamino |
| Rozměr: | 96x37,5x48 cm |
| Šířka: | 960 mm |
| Výška: | 375 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Nestojí Vám pod umyvadlem dostatečný prostor pro uložení věcí? S řešením přicházíme my! Představujeme Vám novou řadu podložních konstrukcí NUBES/NORM, které jsou ideálním...
Produkt NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 100x50cm v elegantní černé matové barvě či teplém odstínu ořechu je ideálním řešením pro každou moderní koupelnu. Konstrukce je...
TETRIS umyvadlo s konzolí pro podomítkovou baterii, černá mat vám přináší dokonalou kombinaci moderního designu a praktické funkčnosti. Toto unikátní umyvadlo vám umožní...
PUNO podstavec pod umyvadlo 550x795x396mm, zlato mat je ideální volbou pro ty, kteří chtějí přidat něco extra do své koupelny. Tento luxusní podstavec s zlatým matovým povrchem...
Podpěrná konzole 350x280x40mm je ideálním doplňkem pro vaše interiéry. Je vyrobena z kvalitní lakované oceli v zlaté matové barvě, která dodá vašemu prostoru luxusní vzhled....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
