Obdélníkový a čtvercový sprchový kout ESSENCE A1FS, 90, 200, Levé (SX), Stampato C bezpečnostní sklo - 6 mm, Hliník ossidato
Kód: BEA13SXA2



Související produkty
Detailní popis produktu
Tento praktický bezbariérový sprchový kout si sami můžete poskládat podle Vašich požadavků. A to jak čtverec, tak i obdélník. Proto je zapotřebí si každou stranu tohoto koutu z naší nabídky objednat samostatně. Kout se vyznačuje posuvnými dveřmi s profily z matného hliníku a čistými plochami z bezpečnostního skla. Dokoupením boční pevné stěny ESSENCE F1AB lze poskládat elegantní třístranný sprchový kout. Pevná stěna je dodávána v univerzálním levém / pravém provedení. Výška zástěn je 2 m. Bezpečnostní sklo je opatřeno povrchovou úpravou pro jednodušší údržbu.
Sprchový kout je tvořen ze 2 dílů. Uvedená cena sprchového koutu je za 1 ks (1× pravá strana, nebo 1× levá strana). Pro kompletní kout je třeba zakoupit levou i pravou stranu a lze vzájemně kombinovat rozměry. Např. při koutu 90 × 90 cm je třeba cenu vynásobit dvěma.
V případě volby obdélníkového koutu zakoupit každou stranu s jiným rozměrem (například při koupi sprchového koutu v rozměru 120 × 80 cm je nutné zakoupit jeden díl 77,5 - 80 cm a jeden díl 117,5 - 120 cm).
Tyto dveře do niky lze kombinovat s pevnou stěnou ESSENCE F1AB.
Sprchový kout je standardně dodáván bez sprchové vaničky. Tu si můžete vybrat z naší bohaté nabídky, kde najdete čtvercové sprchové vaničky nebo obdélníkové sprchové vaničky. Ty se vyrábí z široké řady materiálů a v různých designech. Je jen na vás, kterému provedení dáte přednost.
Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové baterie, sprchové růžice a držáky sprchových růžic za skvělé ceny. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem.
Rozměry zástěny:
- 67,5 - 70 × 200 (v) cm
- 72,5 - 75 × 200 (v) cm,
- 77,5 - 80 × 200 (v) cm
- 87,5 - 90 × 200 (v) cm
- 97,5 - 100 × 200 (v) cm
- 117,5 - 120 × 200 (v) cm
Možné varianty skel:
- Trasparente - čiré bezpečnostní sklo 6 mm
- STAMPATO C- bezpečnostní sklo 6 mm
Možné varianty rámu:
- Bianco - bílá barva
- Ossidato - matný hliník
ZÁRUKA 5 LET
HOPA ESSENCE A1FS jsou dostupné ve všech kombinacích variant rámů a skel. Ty jsou však na objednávku (zpravidla dostupnost 4 - 6 týdnů) a cena na poptání. V případě zájmu o atypický rozměr sprchových dveří, či rozměrů a provedení na objednávku, neváhejte nás kontaktovat na info@olsen-spa.cz, nebo telefonicky na +420 577 342 630.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 51 kg |
| Barva: | Bílá lesklá,Hliník ossidato |
| BARVA rámu: | Hliník ossidato |
| Bezbariérové: | Ano |
| Bezrámové: | Ne |
| Materiál: | Hliník |
| Montážní rozměr: | 67,5 - 70 cm,72,5 - 75 cm,77,5 - 80 cm,87,5 - 90 cm,97,5 - 100 cm,117,5 - 120 cm |
| Rozměr A: | 120 cm,70 cm,80 cm,90 cm,100 cm,75 cm |
| Rozměr C: | 200 cm |
| Série: | ESSENCE |
| Skupina artiklu: | S05A |
| Směr zavírání: | Levé (SX) |
| Šířka: | 90 |
| Tvar: | Čtvercový,Obdélníkový |
| Typ otvírání: | Posuvné |
| Vanička: | Bez vaničky |
| Výplň: | Stampato C bezpečnostní sklo - 6 mm |
| Výroba na míru: | Ano |
| Výška: | 200 |
| Záruka: | 5 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Tradiční česká značka HOPA se již od roku 1996 profiluje jako přední dodavatel komplexního vybavení pro koupelny. Díky svému zaměření na inovace a špičkový design přináší řešení, která kombinují estetiku s vysokou funkčností. Portfolio značky je velmi široké a zahrnuje vše od luxusních hydromasážních van a sprchových koutů až po koupelnový nábytek a sanitární keramiku. HOPA klade mimořádný důraz na výběr prvotřídních materiálů a precizní zpracování, což potvrzuje i poskytování prodloužených záruk na klíčové produkty. Cílem značky je vytvářet koupelny, které jsou nejen praktické, ale stávají se oázou relaxace pro každou domácnost.
Často kladené otázky (FAQ)
Jak dlouho působí značka HOPA na trhu?
Značka byla založena v roce 1996 a za více než čtvrtstoletí se stala stabilním a vyhledávaným partnerem v oblasti koupelnového vybavení v České republice i na Slovensku.
Nabízí HOPA také servis pro své produkty?
Ano, značka disponuje vlastní sítí odborných servisních techniků, což zajišťuje rychlou dostupnost náhradních dílů a profesionální záruční i pozáruční podporu po celé zemi.
V čem spočívá hlavní výhoda produktů HOPA?
Hlavním benefitem je vynikající poměr mezi cenou, kvalitou a designem. Produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné evropské standardy a zároveň reflektovaly nejmodernější trendy v interiérovém designu.
Jsou k dispozici prodloužené záruky?
U vybraných produktových řad, jako jsou vany nebo sprchové zástěny, poskytuje HOPA nadstandardní záruční lhůty, které jsou jasným důkazem důvěry ve vysokou životnost jejich výrobků.
