ONSEN EVO elektrické otopné těleso 400x900mm, 1000 W, bílá
Kód: ONS10001



Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrická otopná tělesa ONSEN EVO jsou vybavena unikátní technologií ohřevu Dual-Therm, která uvolňuje teplo konvekcí i sáláním současně. Konvekční proudění, kdy se chladný vzduch od podlahy ohřeje v tělese, vychází vrchem a zahřívá koupelnu rovnoměrně a tiše. Sálání vytváří příjemné teplo a zároveň suší ručníky. ONSEN EVO jsou navíc vybavena turboventilátorem, který koupelnu vyhřeje během několika minut.
- Kovová konstrukce s práškovým lakováním, odolná proti vlhkosti v barvách: ledově bílá (RAL 9003) a antracitově šedá (RAL7024)
- Duální topný systém: sálání pro celkový komfort a konvekce pro rovnoměrné a tiché vytápění + ventilátor (turbo) pro rychlé dosažení tepla
- Vhodné jako hlavní i doplňkové vytápění
- Dotykové ovládání s LCD displejem
- Elektronický termostat s automatickou regulací teploty pro úsporu energie
- Provozní režimy: automatický, programovaný, časovač
- Funkce detekce otevřeného okna
- Osazeno 2 držáky na ručníky v barvě topení
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8590913133527 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocel |
| Možnost vytápění: | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon: | 1000 W |
| Rozměr: | 400x900 mm |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Deskové |
| Výbava: | Držák ručníků: součástí |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

