OXFORD volně stojící vana 161x65x65cm, bílá
Kód: 94151



Související produkty
Retro styl v koupelně
TURSI vanová baterie do podlahy, černá mat je ideální volbou pro luxusní a moderní koupelny. S jednoduchým, ale elegantním designem v kombinaci s matnou černou barvou zaujme...
VERSI je elegantní vanová baterie s moderním designem a připojením do podlahy. Tato černá matová baterie bude krásným a praktickým doplňkem vaší koupelny. Díky svému provedení...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé, niklu a zlaté
CUBEMIX vanová baterie s připojením do podlahy, zlato mat je vynikající volbou pro vaší koupelnu. Tato moderní baterie v elegantní zlaté matové barvě přidává do prostoru luxusní...
ULTRAMIX vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat. Tato moderní vanová baterie je dokonalou volbou pro vaši koupelnu. S jejím elegantním designem v černé matové barvě...
Oblíbená baterie v nezvyklém provedení v bílé barvě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 52 kg |
| EAN: | 8590729002802 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Sifon;Stavitelné nožičky;Vanová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1607 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Gelcoat |
| Objem: | 165 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 160,7x65,3x65 cm |
| Šířka: | 653 mm |
| Tvar: | Do prostoru |
| Výška: | 650 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana GIULIANA s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci do prostoru v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární černo/bílé kombinaci barev, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve dvou praktických rozměrech,...
Asymetrická volně stojící vana VICA NEW, která je určena pro instalaci k průběžné zdi ve třech praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design. Vana je...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární černo/bílé kombinaci barev, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve dvou praktických rozměrech,...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární černo/bílé kombinaci barev, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve dvou praktických rozměrech,...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární černo/bílé kombinaci barev, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve dvou praktických rozměrech,...
Asymetrická volně stojící vana GIULIANA s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci do prostoru v dvou praktických rozměrech, robustní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
