PIANI sprchová souprava, posuvný držák, chrom
Kód: 11442



Související produkty
Nevšední design a kvalitní provedení jsou hlavními atributy vany ASTRA R MONOLITH. Tato asymetrická vana o rozměrech 160x75x60cm vás okouzlí svým moderním a jedinečným stylem....
Doplňte svou koupelnu o jedinečný prvek s naší asymetrickou vanou VIVA R MONOLITH. Tato moderní vana o rozměrech 170x75x60 cm vám nabídne nejen prostor pro dokonalé relaxování,...
Nabízíme vám luxusní vanu OPAVA o rozměrech 170x70x44cm, která se stane skvělým doplňkem vaší koupelny. Tato elegantní vana v bílé barvě vám poskytne nejen dokonalý prostor pro...
MARLENE CURVE R MONOLITH - to je vaše příležitost pro dokonalý relax v koupelně! Tato elegantní obdélníková vana o rozměrech 165x75x63cm v bílé barvě vám poskytne maximální...
VIVA L SLIM asymetrická vana 185x80x47cm je ideální volbou pro ty, kdo chtějí moderní a elegantní vzhled své koupelny kombinovat s praktickým využitím prostoru. Tato vana má...
Nová PROJEKTA R MONOLITH je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají originální a moderní design ve své koupelně. Tato asymetrická stojící vana o rozměrech 156x77x60 cm je nejen...
Vyzkoušejte novinku v koupelnovém designu - ROSANA MONOLITH rohovou vanu ve výrazné bílé barvě. Tento luxusní kousek bude krásnou a praktickou dominantou vaší koupelny. S...
ASTRA AL MONOLITH rohová vana 160x75x60cm v bílé barvě je luxusním a praktickým doplňkem každé koupelny. Díky svému designu a velkým rozměrům nabízí komfortní prostor pro...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8590913821639 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Ostatní: | Jedna funkce;Sprcha + držák + hadice 150 cm;AntiCalc |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 25 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 600 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SPY podomítkový sprchový set s pákovou baterií a elegantním zlatým provedením přináší vynikající kvalitu a moderní design do vaší koupelny. Díky otočnému přepínači můžete snadno...
Jedinečný podomítkový set s příslušenství. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu, vývod ze stěny s držákem, ruční sprchu a...
Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set DECCO/ILLUSION zlatá broušená barva. Skvělé řešení, kde vás potěší...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
