REA - SPRCHOVÁ BATERIE 150mm S TERMOSTATEM VINCENT L.GOLD ZLATÁ REA-P8005
Kód: REA-P8005



Související produkty
Soutěživý kout Solar je dokonalou volbou pro moderní koupelnu. Jeho rozměry 90x120 cm poskytují dostatek prostoru pro pohodlnou sprchu a matně černá barva dodává koupelně...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Plastová čtvercová sprchová zástěna GIOVE NEW se zavíráním do rohu. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují...
Plastová čtvercová sprchová zástěna VENERE NEW se zavíráním ke stěně. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Detailní popis produktu
Sprchová sada Vincent byla navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě našich termostatů jsme použili špičkové a nejlepší technologie k zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí při každodenním používání. Moderní a jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálů zaručují trvanlivost a spolehlivost po mnoho let. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku.
Technické specifikace
| Materiál provedení: | Mosaz |
|---|---|
| Dokončit: | světlé zlato |
| Výška | 835 |
| Termostatická hlavice: | Nedefinováno |
| Velikost dešťové sprchy: | 25 x 25 cm |
| Délka hadice: | 150 cm |
| Systém trysek: | Anti-Calc |
| Připojení sprchy: | 1/2 palce |
| Montážní vzdálenost: | 15 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5902557339006 |
| Dostupnost: | Skladem |
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem! S elegantní pákovou baterií a lesklým chromem přináší BARON nejen moderní design, ale i maximální pohodlí. Snadná instalace,...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
