REA - Sprchové dveře posuvné Alex Black 90 REA-K9638
Kód: REA-K9638



Související produkty
MEXEN/S - CQ49 je elegantní a funkční sprchový sloup s termostatickou baterií v luxusní kombinaci černé a zlaté barvy. Tento moderní designový kousek bude skvěle zapadat do...
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
MEXEN/S - Flat 360° M01 podlahový žlab otočný 70, černý 1720070-40 je ideálním řešením pro Vaši koupelnu. Jeho moderní design a praktická funkčnost zajistí, že Vaše koupelna...
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Sprchová baterie RUBINETA MODENA-12 bez příslušenství z nabídky. Se sprchovou baterií s moderním designem dostane vaše koupelna zcela nový rozměr. Nejen trendy design ale také...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Roztančená elegance v každém coulu
Detailní popis produktu
Představujeme vám moderní a extrémně funkční sprchové dveře typu Alex . Jedná se o produkt, který dokonale vyplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Díky své konstrukci lze dveře namontovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu pomocí lineárního odtoku. Vhodné sprchové vaničky a odtoky najdete na našich dalších aukcích.
Díky černým povrchovým prvkům je náš výrobek mimořádně elegantní a zároveň univerzální a určitě zapadne do výzdoby vašeho pokoje bez ohledu na to, zda se jedná o koupelnu v moderním nebo klasickém stylu.
Technické parametry
| Způsob, jak otevřít dveře: | Posuvné |
|---|---|
| Velikost sprchových dveří: | 90 |
| Směr dveří: | Univerzální - 1 díl pevný |
| Barva skla: | Transparentní - průhledný |
| Tloušťka skla: | 4 mm |
| Výška sprchových dveří | 1900 cm |
| Profilový materiál: | Hliník |
| Materiál rukojeti: | Mosaz |
| Dokončovací profily: | Černá |
| Včetně sady těsnění: | Ano |
| Lze instalovat bez sprchové vaničky: | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5902557354573 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Plastová sprchová zástěna MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
Představujeme vám novinku - EASY sprchové dveře 1000mm s průhledným sklem! Tyto moderní dveře budou skvělým doplňkem vaší koupelny díky svému elegantnímu designu a praktickým...
Čtvrtkruhový sprchový kout 80x80 Hammer Black přináší prémiové standardy do vaší koupelny. Oproti běžným modelům disponuje zesíleným 6mm bezpečnostním sklem a robustními profily...
Čtvercový sprchový kout Hammer Black 80x80 cm je ideálním spojením kompaktních rozměrů a výrazného industriálního stylu. Černé matné profily v kombinaci s čirým bezpečnostním...
Čtvercový sprchový kout Hammer Black 90x90 cm představuje ideální zlatou střední cestu pro každou moderní koupelnu. Spojuje velkorysý prostor pro sprchování s nekompromisním...
Pivotové skleněné dveře ESSENCE N1B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze dvou...
Pivotové skleněné dveře ESSENCE N1B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze dvou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
