REA - Sprchové dveře SOLAR GOLD 120 REA-K6548
Kód: REA-K6548



Související produkty
MEXEN/S - CQ49 je elegantní a funkční sprchový sloup s termostatickou baterií v luxusní kombinaci černé a zlaté barvy. Tento moderní designový kousek bude skvěle zapadat do...
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
MEXEN/S - Flat 360° M01 podlahový žlab otočný 70, černý 1720070-40 je ideálním řešením pro Vaši koupelnu. Jeho moderní design a praktická funkčnost zajistí, že Vaše koupelna...
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Sprchová nástěnná vodovodní baterie YUTA Y-12/G s příslušenstvím s trendy klasickým vzhledem a čistou linií pro komfortní každodenní používání v jakékoli koupelně. Dlouhodobou...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Velmi moderně pojaté linky klasického oblého designu, které se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomický design pro komfort každodenního užívání. Sprchová baterie STATIC-12 se...
Detailní popis produktu
Solar Gold jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a zakončené černým laminátem. Zlatý povrch je odolný vůči nečistotám a skvrnám a navíc se snadno čistí. Kombinace zlatých profilů, dlouhé rukojeti a závěsů s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale zapadne do moderní a tradiční koupelny.
technické parametry
| Dveře: | Posuvné |
|---|---|
| Velikost dveří: | 120 |
| Barva skla: | Transparentní - transparentní |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Výška sprchových dveří | 1950 cm |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Materiál rukojeti: | ocel |
| Dokončení profilu: | zlato |
| Sada těsnění obsahuje: | Ano |
| Lze instalovat bez sprchové vaničky: | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5902557364176 |
| Dostupnost: | Skladem |
Plastová sprchová zástěna MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
Představujeme vám novinku - EASY sprchové dveře 1000mm s průhledným sklem! Tyto moderní dveře budou skvělým doplňkem vaší koupelny díky svému elegantnímu designu a praktickým...
Čtvrtkruhový sprchový kout 80x80 Hammer Black přináší prémiové standardy do vaší koupelny. Oproti běžným modelům disponuje zesíleným 6mm bezpečnostním sklem a robustními profily...
Čtvercový sprchový kout Hammer Black 80x80 cm je ideálním spojením kompaktních rozměrů a výrazného industriálního stylu. Černé matné profily v kombinaci s čirým bezpečnostním...
Čtvercový sprchový kout Hammer Black 90x90 cm představuje ideální zlatou střední cestu pro každou moderní koupelnu. Spojuje velkorysý prostor pro sprchování s nekompromisním...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
