REA - Sprchový kout Fargo 80x100 černá matná REA-K6950
Kód: REA-K6950



Související produkty
Nový design od 9/2016! Esence lehkosti v návrhu designu
Nový design od 9/2016 Esence lehkosti v návrhu designu
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Ginko - top v současném designu baterií
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Detailní popis produktu
Krásný a mimořádně funkční rohový sprchový kout Rea Fargo dokonale vyplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Sklo sprchového koutu Rea Fargo je vyrobeno z vysoce kvalitního bezpečnostního skla CrystalClear s laserem nanášeným povrchem EasyClean. Díky černým povrchovým prvkům je náš výrobek mimořádně elegantní, zároveň univerzální a určitě zapadne do výzdoby vaší koupelny bez ohledu na to, zda se bude jednat o koupelnu v moderním nebo klasickém stylu.
Sprchový kout má univerzální profil namontovaný vpravo nebo vlevo. Díky své konstrukci nám sprchový kout Fargo umožňuje instalovat ji na sprchovou vaničku různých výšek nebo přímo na podlahu. Sada obsahuje vše, co potřebujete k instalaci kabiny.
Před nákupem pečlivě změřte šířku a výšku výklenku. Dobře zvolená sprchový kout vytvoří dokonalý vzhled koupelny a poskytne tu správnou dávku soukromí.
| Druh: | rohový |
| Tloušťka skla: | 6mm, trvzené |
| Barva: | transparentní |
| Dveře: | otevírací, 1dveřový kout |
| Otevírání: | ven |
| Vrstva: | EasyClean |
| Doplňující informace: | černá povrchová úprava |
| Profil: | černý hliníkový |
| V kompletu: | černý úchyt, ocelové panty, prahová lišta, těsnění |
| Montáž: | na vaničce nebo přímo na podlaze |
| Směr kabiny: | univerzální |
| Třída těsnosti: | první |
| Rozsah regulace na profilu A: | 980-995 mm |
| Rozsah regulace na profilu B: | 785-800 mm |
| Šířka vstupu: | 625 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5902557333271 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Sprchové dveře PORTA NEW s exluzivním systémem, který zaručuje rezistenci vůči korozi, odlupu barvy a nárazům, podtrhují moderní design každé koupeny. Vysoce kvalitní plastové...
SIGMA SIMPLY sprchové dveře posuvné 1200 mm jsou ideálním řešením pro vaši moderní koupelnu. Dveře mají šířku 1200 mm a jsou vyrobeny z kvalitního čirého skla, což jim dodává...
Plastová sprchová zástěna MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
SIGMA SIMPLY sprchové dveře posuvné 1100 mm, vyrobené z elegantního čirého skla, jsou dokonalým doplňkem každé moderní koupelny. S jejich jednoduchým a štíhlým designem se...
Nabízíme vám jedinečný produkt pro vaši koupelnu - LORO sprchové dveře 700mm s čirým sklem. Tyto dveře nejenže elegantně doplní celkový vzhled vaší koupelny, ale také přináší...
Luxusní celoskleněný obdélníkový kout opatřený jednotnými kovovými závěsy a nástěnnou vymezovací lištou. Sprchová zástěna VIVA 195 obdelník je vyrobena z tvrzeného...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
