REA - SPRCHOVÝ KOUT SOLAR GOLD 90X90 REA-K4900
Kód: REA-K4900



Související produkty
SCHMITZ nástěnná sprchová baterie, chrom je špičkovou volbou pro vaši koupelnu. Vychutnejte si dokonalý zážitek ze sprchování díky modernímu a nadčasovému designu, který se...
Vybavte svou koupelnu luxusním a stylovým setem CERSANIT INVERTO v elegantní kombinaci černé a zlaté. Tento podomítkový set obsahuje moderní vanovou/sprchovou baterii s...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Retro styl v koupelně
Sprchová nástěnná vodovodní baterie PRINCE P-12 STAR si získala své příznivce díky klasickému designu, širokým paletou barev baterií. Časem prověřená technologie zaručí dlouhou...
Detailní popis produktu
Solar je expresivní, přesto nadčasový a moderní sprchový kout, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a zakončený černým laminátem. Povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantů spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale zapadne do moderní a tradiční koupelny.
Technické parametry
| Typ sprchového koutu: | Kout |
|---|---|
| Velikost sprchového koutu: | 90x90 |
| Způsob otevírání: | Posuvné |
| Výška | 1950 |
| Typ stupnice: | Bezpečnostní tvrzené sklo |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Barva skla: | Transparent |
| Povlak Easy Clean: | Ano |
| Profil: | Hliník |
| Zwycięčovací profily: | Světlé zlato |
| Shromáždění: | Na vaničku i dlažbu |
| Úprava profilů: | 5 mm |
| Výška prahové lišty: | 10 mm |
| Materiál rukojeti: | Ocel |
| Kabiny Směr:Univerzální | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5902557355839 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Plastová sprchová zástěna MARTE NEW s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují to shrnovací transparentní...
Představujeme vám novinku - EASY sprchové dveře 1000mm s průhledným sklem! Tyto moderní dveře budou skvělým doplňkem vaší koupelny díky svému elegantnímu designu a praktickým...
Čtvrtkruhový sprchový kout 80x80 Hammer Black přináší prémiové standardy do vaší koupelny. Oproti běžným modelům disponuje zesíleným 6mm bezpečnostním sklem a robustními profily...
Čtvercový sprchový kout Hammer Black 80x80 cm je ideálním spojením kompaktních rozměrů a výrazného industriálního stylu. Černé matné profily v kombinaci s čirým bezpečnostním...
Čtvercový sprchový kout Hammer Black 90x90 cm představuje ideální zlatou střední cestu pro každou moderní koupelnu. Spojuje velkorysý prostor pro sprchování s nekompromisním...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
