REA - Sprchový set s baterií 150mm BLISS Chrom REA-P8805
Kód: REA-P8805



Související produkty
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER BLACK NEW. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GOLD NEW (barva zlatá broušená). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GRAFIT NEW (barva grafitová). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GRAFIT NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Detailní popis produktu
Popis
Nabízený sprchový set Rea Bliss Chrome je v barvách chromu s efektem lesku, díky čemuž je elegantní a moderní.
Technické parametry
| Materiál provedení: | Mosaz / Plast |
|---|---|
| Barva: | Chrom |
| Instalace sprchového setu: | Nastěnná |
| Výška | 100 cm |
| Termostatická hlavice: | Ano |
| Velikost dešťové sprchy: | 20 x 20 cm |
| Délka hadice: | 150 cm |
| Systém trysek: | Anti-Calc |
| Připojení sprchy: | 1/2 palce |
| Montážní vzdálenost: | 15 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5902557369478 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nabídka, která vás uchvátí - TEMPOR sprchový sloup se samouzavíracím ventilem, chrom, vám umožní přinést do vaší koupelny moderní atraktivitu a zároveň ušetřit na vodě. Tento...
Video ke shlédnutí
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
