REA - Sprchový set s baterií 150mm SANTOS černý REA-P8803
Kód: REA-P8803



Související produkty
Soutěživý kout Solar je dokonalou volbou pro moderní koupelnu. Jeho rozměry 90x120 cm poskytují dostatek prostoru pro pohodlnou sprchu a matně černá barva dodává koupelně...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Plastová čtvercová sprchová zástěna GIOVE NEW se zavíráním do rohu. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Detailní popis produktu
Popis
Nabízený sprchový set Rea Santos Black je v černých barvách s matným efektem, díky čemuž je elegantní a moderní.
Technické parametry
| Materiál provedení: | Mosaz / Plast |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Instalace sprchového setu: | Nástěnná |
| Výška | 117 cm |
| Velikost dešťové sprchy: | 22,5 x 22,5 cm |
| Délka hadice: | 150 cm |
| Systém trysek: | Anti-Calc |
| Připojení sprchy: | 1/2 palce |
| Montážní vzdálenost: | 15 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5902557369485 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem! S elegantní pákovou baterií a lesklým chromem přináší BARON nejen moderní design, ale i maximální pohodlí. Snadná instalace,...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Černý sprchový sloup s termostatickou sprchovou baterií, hranatý design.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
