REA - Umyvadlo na desku Avia 51x34,5 bílé REA-U0840
Kód: REA-U0840



Související produkty
Černá umyvadlová výpusť s click-clack systémem pro umyvadla bez přepadu. Výpusť má velkou zátku a je vyrobena z mosazi a slitiny zinku.
Plastový pisoárový sifon STY-535-2 je nezbytným a praktickým doplňkem každého urinálu. Vyrobeno z velmi kvalitního materiálu s úpravou proti zanášení a usazování nečistot.
Designový sifon šetřící místo
Nový umyvadlový sifon šetřící místo je ideálním řešením pro každou koupelnu nebo toaletu. Tento sifon s 5/4 odpadem a 32mm průměrem je vyroben z kvalitní chromové oceli, což...
Plastový nízký vaničkový sifon je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky, které mají otvor pro 90 mm sifon. Sifon má krytku v nerezovém provedení a má...
Umyvadlový sifon CHROM hranatý 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.
Detailní popis produktu
Umyvadlo na desku Rea Avia je stylový a elegantní model. Keramika, ze které je umyvadlo vyrobeno umožňuje snadné čištění. Díky univerzálnímu charakteru je vhodné do každé koupelny. Díky univerzálnímu tvaru a velikosti se velikost umyvadla perfektně hodí pro střední a malé koupelny. Upevnění na desku zaručuje optimální úsporu místa.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Šířka umyvadla: | 510 mm |
| Výška umyvadla: | 110 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557336845 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
Užívajte si luxus a eleganciu na každodenné ranné rituály s naším CENTO keramickým umyvadlem na desku. Jeho rozměry 45x45cm jsou ideální pro menší koupelny či toalety a jeho...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
