REA - UMYVADLO NA DESKU BELINDA AIAX MARMUR REA-U6596
Kód: REA-U6596



Související produkty
REA - Umyvadlová baterie Foss BLACK Matt High REA-B5320 je tou správnou volbou pro vaši koupelnu! Tato moderní baterie v černém matném provedení vyniká nejen svým elegantním...
FLEXY umyvadlový sifon 5/4" za bezkonkurenční cenu! Tento DN40 sifon je ideální volbou pro každou koupelnu. Jeho bílá barva se pěkně sladí s ostatními sanitárními prvky a...
Umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm, kulatý, zlato mat je ideální volbou pro dokončení vašeho moderního koupelnového interiéru. Díky svému elegantnímu designu v zlaté matové barvě...
Detailní popis produktu
Umyvadlo Belinda Shiny Aiax vyrobené z vysoce kvalitních materiálů splní požadavky lidí, kteří si cení kvality.
technické parametry
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | imitace kamene |
| Šířka umyvadla: | 460 mm |
| Hloubka umyvadla: | 320 mm |
| Výška umyvadla: | 125 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557355792 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
Představujeme Vám naše nejnovější keramické umyvadlo na desku z řady INFINITY - model OVAL v elegantní černé matové barvě. Toto umyvadlo o rozměrech 55x36cm bude dokonalým...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
