REA - Umyvadlo na desku Greta 65,5x40 bílé REA-U8537
Kód: REA-U8537



Související produkty
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design v kombinaci se zlatou barvou dodá vašemu umývadlu elegantní vzhled....
Plastový vaničkový sifon STY-401-F a STY-401-K je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky. Zajišťuje kvalitní odvod vody ze sprchového koutu. Výběr ze dvou...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Umyvadlový sifón 5/4" nového typu s moderním designem v chromovém provedení je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Sifon je vyroben z kvalitních materiálů a díky svému provedení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Originální podlouhlý tvar a štíhlá hrana jsou vlastnosti, které odlišují umyvadlo na desku Rea Greta od ostatních umyvadel. Umyvadlo je součástí kolekce Rea Slim Edge, takže bude dokonale ladit s ostatními prvky koupelnového vybavení označenými jako Slim. Rea Greta je pokryta bílou glazurou, díky níž září a vyniká z celé koupelny.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Délka umyvadla: | 655 mm |
| Šířka umyvadla: | 400 mm |
| Výška umyvadla: | 130 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | ne |
| Přepadový otvor: | ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557348732 |
| Dostupnost: | Skladem |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
KUBE X keramické umyvadlo na desku je praktické a stylové řešení pro váš koupelnový prostor. Jeho průměr 32cm se snadno vejde na každou desku a díky bílému ExtraGlaze povrchu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
